Merkez Mah. Kocamansur Sok.No:67 K:1 D:3 Şişli - İstanbul

Biz Kimiz?

İSTANBUL EMLAK GALERİSİ, gayrimenkul sektöründe ilkemiz olan doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden müşterilerimizin bize göstermiş olduğu itimat ve güvenle çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız geniş bir kitleye ulaşmak ve emlak sektöründe kalıcı olmaktır. Çağımızın sunduğu son teknoloji imkanlarını kullanarak profesyonel bir şekilde bireysel veya kurumsal müşterilerimize dürüstlük çerçevesinde itina ile hizmet vermektedir.

İSTANBUL EMLAK GALERİSİ, Daire, Bina, Toplu Konut, Avm, Otel, Kat Karşılığı, Devre Mülk, Benzinlik, Tarla, Arsa, Dükkan, Mağaza ve bunlara benzer her türlü emlak yatırımını Satılık veya Kiralık olarak’da sizlere sunmaktadır. Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığı, zincir mağaza sahibi markalara, franchise şirketlerine veya kurumsal danışmanlık ihtiyacında bulunan yerli / yabancı firmalara, kurum ve kuruluşlara yönelik geliştirilen hizmet sistemidir.

İSTANBUL EMLAK GALERİSİ kurumların kendi kullanımları için ihtiyaç duyduğu veya personel ihtiyaçlarına yönelik gayrimenkul danışmanlığında çözüm ortağıdır. Şirketlerin amaçlarına ve imkanlarına uygun alternatif gayrimenkuller sağlanırken yine talebe göre ileriye yönelik potansiyel iş geliştirme projeleri de üretilmektedir. Konsept geliştirme, kurumsal danışmanlık, marka oluşturma, kiralama ve yönetim hizmetleri, işlevini yitirmiş AVM’ leri yeniden yapılandırma ve işlev kazandırma çalışmaları da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

İSTANBUL EMLAK GALERİSİ, Kadir Özdikmen tarafından sizlere sunulmuş bir gayrimenkul proje çalışmasıdır.Müşterilerimizin gayrimenkullerinin bütün yönetim işlemleri firmamızın güvencesi altındadır. Söz konusu işler tek bir daireden, bütün bir binaya kadar aynı hassasiyet ve hizmet kalitesi ile yönetilmektedir.

İşimizle Gurur Duyuyoruz

Şişli'de 30 yıldır faaliyetlerine devam eden bir emlak ofisi olarak; sıfır olumsuz geri dönüş, neredeyse kusursuza yakın hizmet ve hızlı çözümlerle, köklü bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.

0
Emlak Satış Rakamı
0
Emlak Kiralama Rakamı
0
Arsa Satış Rakamı

If you are looking for a professional and responsible agent, GoodHomes is the right place for you. I am absolutely happy about the level of service. Thank you very much!

Nancy Freeman

Nancy Freeman

Lawyer

I wasn’t sure what my options would be when I first started looking for a new place. However, with their help I quickly learned how easy it can be to find the right house.

Nick Rogers

Nick Rogers

Student

I am a regular client of GoodHomes, and every time they prove their skills to be excellent! Whether I need a new studio, office or an apartment, I know who can help me!

Tiffany Lee

Tiffany Lee

Photographer

İstanbul Emlak Galerisi

İSTANBUL EMLAK GALERİSİ

Gayrimenkul sektöründe ilkemiz olan doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden müşterilerimizin bize göstermiş olduğu itimat ve güvenle çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Emlak Galerisi ©  Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım&Uygulama 3i Web